Od 25.7  do 12.8. bude obchod uzavřen. Objednávky přijaté v tomto termínu budeme vyřizovat postupně od 15.8. Děkujeme za pochopení.

Lamborghini Aventador J, 1:12, RASTAR, licence, LED, metalický lak

Není skladem Sledovat dostupnost
ks

Lamborghini Aventador J, 1:12, 27 MHz, oficiální licence, LED osvětlení, metalický lak, odružená přední kola, ráfky s gumovými pneumatikami, červené Více

PŘEJETE-LI SI MÍT FUNKČNÍ LICENCOVANÝ MODEL V MĚŘÍTKU 1:12 S NEKOMPROMISNÍM PROVEDENÍM A DETAILNOSTÍ JE ZNAČKA RASTAR PŘESNĚ TÍM PRAVÝM. PŘEDSTAVUJEME RASTAR LAMBORGHINI AVENTADOR J 1:12.

2 WD * 27 MHz * OFICIÁLNÍ LICENCE * ODPRUŽENÁ PŘ. KOLA * DETAILNÍ ZPRACOVÁNÍ * METALICKÝ LAK * RÁFKY S GUMOVÝMI PNEU

 

Představujeme RASTAR Lamborghini Aventador J 1:12. Všechny modely z této řady jsou oficiálně licencovány v perfektním detailním provedení, a díky mnoha know-how firmy RASTAR patří mezi špičku licencovaných funkčních modelů. Modely mají náhon na zadní nápravu, tedy 2 WD s rychlostí cca 6,5 km/h. Auta nejlépe jezdí na rovné ploše a díky odpružení předních kol jsou vhodné jak do vnitřních, tak venkovních prostor. Ovládání, které pracuje na 27 MHz je jednoduché a intuitivní a poskytuje kompletní manévrovatelnost. Již při prvním pohledu pochopíte, že tyto malé krásné modely nejsou jen na hraní, ale také do poličky na výstavu. Detailní a kvalitní zpracování, LED osvětlení, krásný metalický lak nebo třeba ráfky s gumovými pneumatikami jsou přesně těmi artikly, které dolaďují jedinečnost těchto modelů. Takže kam půjde Váš nový RASTAR licencovaný model, na poličku, nebo na okruh?


Technická specifikace:
Pohon 2 WD
Rychlost cca 6,5 km/h
Odpružená přední kola
LED osvětlení
Metalický lak
Ráfky s gumovými pneu
Ovladač 27 MHz
Dosah až 25 metrů
Napájení 5x AA baterie (nejsou součástí balení)
Měřítko 1:14
Délka 392 mm
Šířka 176 mm
Výška 89 mm

 

Obsah balení:
RC model RASTAR Lamborghini Aventador J
Ovladač 27 MHz
Návod

 

Model je vhodný pro děti od 6 let. Pro zprovoznění budete potřebovat 5x AA baterie do modelu a 9V 6F22 do vysílače.
Pro náhradní díly navštivte naší sekci náhradních dílů, nebo zašlete poptávku e-mailem.