Od 25.7  do 12.8. bude obchod uzavřen. Objednávky přijaté v tomto termínu budeme vyřizovat postupně od 15.8. Děkujeme za pochopení.

Kronos XP 2021 6S 1:8 Monster Truck 4WD RTR Brushless

Cena
14 999 Kč

Výrobce
Team Corally

Kód produktu
C-00172

Doručení do 3 dnů
ks

Monster Truck Kronos 6S verze 2021 s motorem 2050kV. Díky mimořádně odolnému celokovovému pohonu všech kol, plně nezávislému odpružení, závodnímu podvozku a aerodynamickému závodnímu designu je KRONOS dokonalý vůz pro… Více

Kronos XP 2021 6S 1:8 Monster Truck 4WD RTR Brushless

Pokud vás baví koncept „buď big or go home“, jen málo vozidel se může rovnat Monster Truggy v měřítku 1/8 pro neuvěřitelnou maximální rychlost a schopnost zvládnout prakticky jakýkoli typ tratě, povrchu nebo terénu, jako je Kronos XP 4WD týmu Corally. 1/8 Brushless Monster Truggy RTR. Schopný zvládnout masivní 6S LiPo napájení a včetně 2050KV bezkomutátorového motoru, můžete zcela ovládnout menší modely na vaší místní dráze, skateparku nebo bash spotu. Díky svému agresivnímu vzhledu, designu inspirovanému závody a plyšovému odpružení se Kronos XP dokáže vypořádat s nejnáročnějšími nerovnostmi a skoky a bude se vracet pro další.

Odolný celokovový pohon všech čtyř kol, plně nezávislé zavěšení, závodní podvozek, tažná síla a aerodynamický design závodní karoserie, Kronos XP může být ultimátním elektrickým monstrem v měřítku 1/8 pro řidiče, kteří hledají bezkonkurenční bitvu. výkon.

Celoroční jízda, kdykoli a kdekoli
Tým Corally Kronos XP Monster Truggy je vybaven kompletní sadou voděodolné elektroniky, takže je připraven na jízdu za téměř jakýchkoli podmínek. Nejen, že je ESC odolný vůči stříkající vodě a blátě, ale servo řízení a přijímač jsou také chráněny před povětrnostními vlivy speciálními voděodolnými povlaky PCB. Přijímač je dále chráněn utěsněným krytem, ​​který chrání před prachem, blátem a vlhkostí. Samozřejmě, že pryžová kuličková ložiska v letecké kvalitě jsou standardní součástí Kronos XP, což znamená, že můžete jezdit prakticky kdekoli a za téměř jakýchkoli podmínek. 
(Upozornění: žádné RC vozidlo by nemělo jezdit ani ponořit do vody nebo bláta. Při jízdě v extrémních podmínkách buďte opatrní a po jízdě v blátě, vodě nebo v blízkosti slané vody by měla probíhat správná údržba, jako je čištění a mazání.)

Podvozek v závodním stylu pro extrémní výkon
Kronos XP, inspirovaný špičkovými profesionálními závodními stroji v RC průmyslu, využívá hliníkový podvozek ve stylu pánve pro nejúčinnější a nejodolnější uspořádání podvozku. S optimalizovaným předpětím hmotnosti jsou nejtěžší součásti hnacího ústrojí a další systémy umístěny co nejblíže předku. Robustní, trojúhelníkové přední a zadní výztuhy podvozku poskytují dodatečnou tuhost, která umožňuje hliníkovým tlumičům s velkým otvorem a kompozitním dílům zavěšení HiCC8 pracovat bez negativních účinků ohybu desky podvozku. Zesílené kompozitní boční ochranné kryty podvozku mají integrované přední držáky, které poskytují dodatečnou ochranu polykarbonátovému karoserii a elektronice. Exkluzivní tým Corally'

Masivní 2050KV bezkomutátorový výkon
Se 4pólovým motorem Team Corally Kuron 2050KV namontovaným na torzně odolném hliníkovém dvoudílném posuvném držáku si můžete být jisti, že dosáhnete maximální rychlosti pro kaskadérské kousky ve velkém vzduchu! Motor je vybaven pastorkem z tvrzené oceli, který je spojen s čelním ozubeným kolem z tvrzené oceli na středovém diferenciálu. 
Chcete dosáhnout pozoruhodných nejvyšších rychlostí stisknutím spouště? Rychlosti přes 110 km/h (70+ mph) jsou snadné – stačí nasadit vhodnou baterii!

LiPo Power Ready
Držák baterií Kronos pojme baterie všech oblíbených velikostí a je nastavitelný pro maximální všestrannost. Všestranný motor Team Corally Kuron 2050KV může využívat 4S-6S LiPo baterie pro optimalizaci výkonu na jakémkoli povrchu a za jakýchkoliv podmínek!

Odolný ocelový hnací systém se třemi diferenciály plněnými kapalinou
Jak je obvykle vidět pouze u prémiových soutěžních RC vozidel, Kronos je vybaven předním, středním a zadním silikonovým kapalinou plněnými a utěsněnými diferenciály s omezenou svorností, které zajišťují plný výkon. z motoru 2050KV Kuron se dostane na zem. Díky snadné demontáži a údržbě můžete dokonce individuálně upravit každý diferenciál a doladit tak množství trakce na obou koncích truggy! Uvnitř najdete kompletní sadu kovových ozubených kol a misky předního pohonu, které se připojují k ocelovým centrálním hnacím hřídelům. Přední část je poháněna hnacími hřídelemi CVD, zatímco zadní část je poháněna robustními kovovými dogbones, přičemž celé hnací ústrojí je podporováno kuličkovými ložisky s pryžovým těsněním 8x16x5mm letecké kvality pro maximální účinnost a odolnost.

Sestava středového diferenciálu z prémiové slitiny/oceli
Kritický středový diferenciál používaný u Kronos XP obsahuje pouzdro z hliníkové slitiny a odolné ocelové čelní ozubené kolo pro nepřekonatelný výkon a spolehlivost. Kovové pouzdro umožňuje optimální vyrovnání sestavy vnitřního ozubeného kola díky zlepšenému odvodu tepla a snížení ztrát kapaliny, zatímco ocelové čelní ozubené kolo zajišťuje maximální dodávku výkonu a odolnost proti poškození nečistotami nebo úlomky.

Skluznice a vzpěry
Kronos obsahuje vylepšené přední a zadní kompozitní skluznice, které chrání podvozek a kritické komponenty zavěšení, zejména při šílených skokech do vzduchu. Uchycení zadního křídla je vybaveno přídavnou výztuhou pro udržení správného vyrovnání křídla během nejtěžších skoků a příležitostných pádů, zatímco přídavná výztuha předního horního ramene udržuje kritické komponenty zavěšení správně vyrovnány během nejtvrdších úderů.

Nastavitelný držák
baterie Inovativní držák baterie umožňuje Kronos XP pohodlně zajistit většinu všech 4S-6S LiPo vyrobených pro povrchová vozidla, chrání vaši investici do baterie a zároveň poskytuje optimální rozložení hmotnosti.

Optimalizované závodní odpružení
Kronos XP má robustní přední odpružení ve stylu otočných kulových čepů využívající ocelové otočné čepy a napínáky řízení kromě odolných ramen z kompozitního odpružení. Zadní zavěšení obsahuje kompozitní vnější náboje a jednodílné kompozitní horní závěsné články. V každém rohu odolná ramena odpružení z kompozitu HiCC8 a závitové, nastavitelné 16mm olejové tlumiče s velkým otvorem poskytují plyšové a vyhovující ovládání.

Inovativní terénní pneumatiky
Masivní gumové pneumatiky s vysokou přilnavostí mají pěnové vnitřní vložky a jsou nalepeny na super odolných vícepaprskových kolech připevněných k 17mm šestihranným hnacím nábojům. "Big-block", vícepovrchový vzorek běhounu se silnými bočnicemi minimalizuje vyboulení a nabízí maximální kontrolu při jakékoli rychlosti na jakémkoli povrchu.

Ovladač na volant Varioprop S2R
Kronos je plně ovládán ergonomicky navrženým rádiovým vysílačem ve stylu pistolové rukojeti, který je vybaven nejnovější technologií 2,4 GHz pro ovládání bez rušení na vzdálenost 300 m. Díky realistickému designu volantu je řízení intuitivní a pohodlné. Spoušť v pistolové rukojeti poskytuje dokonalé ovládání plynu s ovládáním vpřed a vzad kombinovaným v jediném ovladači. Naučit se ovládat Kronos je rychlé a snadné s ovladačem S2R!

Kronos XP RTR je vzrušující, působivý terénní stroj! Pokud chcete podniknout totální útok na menší vozy s rychlostí a schopnostmi skákání, které jiná auta prostě nemohou napodobit, pak nehledejte nic jiného než Kronos XP RTR od týmu Corally.

Náhradní díly Team Corally

Funkce:
 • Je možná rychlost 100+ km/h (60+ mph).
 • Továrně vyrobený truggy v měřítku 1/8, schopný soutěžení, s nainstalovanou elektronikou, karosérií a pneumatikami
 • Team Corally TOROX 185 ESC 4-6S s LiPo nízkonapěťovou ochranou (programovatelná)
 • Team Corally Kuron 2050kV 4-pólový bezkomutátorový motor (provoz 4-6S)
 • Varioprop CRHV-7225, vysoký točivý moment, vysokonapěťové digitální servo s kovovými převody a točivým momentem 25 kg
 • Ergonomický vysílač Varioprop S2R s technologií 2,4 GHz bez rušení
 • Hliníkové servo rameno pro přesnost a sílu
 • 3mm 7075 hliníková deska řízení Ackermann
 • Samostatná elektronická skříň odolná proti stříkající vodě a prachu s držákem na transpondér
 • Nastavitelný držák baterie pro všechny běžné LiPo baterie
 • Kompletní sada kuličkových ložisek s pryžovým těsněním letecké kvality
 • Nadrozměrná kuličková ložiska převodovky 8 x 16 x 5 mm
 • Čelní ozubené kolo a pastorek motoru z kalené oceli
 • Tři utěsněné kovové diferenciály jednotlivě naplněné silikonovou kapalinou
 • Středový diferenciál hliník/ocel
 • Rychlý a pohodlný přístup k diferenciálu
 • 2dílný hliníkový držák motoru s kompozitním krytem převodovky
 • Ocelové čelní ozubené kolo 52T
 • Kompletně tvrdě potažené kovové hnací ústrojí
 • Přední CVD spoje z extra povrchově kalené oceli
 • Hliníkové 17mm hnací šestihrany
 • 16mm hliníkové Big Bore tlumiče se závitem plněné olejem
 • Exkluzivní odpružený uzamykací systém okouna
 • CNC hliníkové tlumiče, 5mm zadní / 4mm přední
 • Přední výztuha horního ramene ze slitiny
 • Přední nezávislé zavěšení Pivot Ball
 • Nezávislé dvojité lichoběžníkové zavěšení zadních kol
 • Optimalizované, na zakázku vyrobené kompozitní díly
 • Heavy-Duty jednodílné kompozitní závěsné články a spojovací tyče
 • Hliníkové závěsné držáky s kompozitním krytem
 • Systém předního a zadního stabilizátoru Team Corally RSP
 • Hliníkový plech podvozku
 • Přední a zadní výztuhy podvozku Heavy Duty
 • Zesílené boční kryty podvozku s integrovanou ochranou karoserie
 • Přední nárazník s dodatečnou ochranou podvozku absorbující náraz
 • Vyztužené křídlo s vysokým přítlakem a držák křídla
 • Továrně lepené vysokorychlostní, nízkoprofilové pneumatiky na černých 7paprskových kompozitových kolech
 • Odolné a atraktivní polykarbonátové tělo s potiskem
 • Mnoho volitelných tuningových dílů dostupných pro individuální přizpůsobení
Specifikace:
Jméno značky: Tým Corally
Měřítko: Měřítko 1/8
Typ motoru: 2050kV 2-6S 4-pólový bezkomutátorový motor
Typ modelu auta: Elektricky poháněný 4WD Monster Truck RTR - 6S Brushless Power
Hmotnost (g): 4700 g
Rozvor kol (mm): 384 mm
Délka (mm): 590 mm
Šířka (mm): 455 mm
Přenos: Pohon 4WD hřídelí
Kuličkové ložisko: Kompletní sada kuličkových ložisek
Výška (mm): 219 mm
Typ ESC: Vodotěsný 7,2 - 22,2 V bezkartáčový - programovatelný s odříznutím LiPo
Typ serva: Digitální – vysokonapěťové – kovové ozubené kolo – točivý moment 25 kg
Typ baterie: Není v ceně
Rozměry přihrádky na baterie: (DxŠxV): 143x50,5x50 mm
RC funkce: Vpravo/vlevo/vpřed/brzda/vzad
Nabíječka: Není v ceně
Požadované položky: Čtyři baterie (typ AA) 7,2-22,2 V baterie s konektorem XT90 Nabíječka