Od 25.7  do 12.8. bude obchod uzavřen. Objednávky přijaté v tomto termínu budeme vyřizovat postupně od 15.8. Děkujeme za pochopení.

HPI Savage XS Flux RTR Vaughn Gittin Jr. Edition 1:10 šedá

Cena
11 990 Kč

Výrobce
HPI Racing

Kód produktu
115967

Doručení do 3 dnů
ks

Savage XS je malý, přesto velice výkonný monster truck se střídavým motorem Flux MMH-4000KV a voděvzdorným regulátorem Flux EMH-3S. Set obsahuje RC soupravou 2,4 Ghz, lakovanou karoserii a smontovaný model. Více

Nejrychlejší minimonster Truck na světě!

Savage XS Flux v sobě ukrývá vše, co znáte a máte rádi. Savage Flux! Směšně výkonná bezkomutátorová pohonná jednotka Flux, která vám poskytne ty nejhrozivější rychlostní jízdy, legendární odolnost Savage, která obstojí ve zkouškách na výsluní, inovativní technologii TVP pro špičkový design ve své třídě a extrémní vzhled monster trucků a světlou výšku, které to všechno pokoří.

Kompaktní Savage XS Flux je jen 2/3 velikosti standardního Savage FLUX XP, takže je ideální velikost pro dvorky a menší plochy. Savage XS Flux je odolně zkonstruován s celokovovým hnacím ústrojím, takže zvládne obří skoky a rychlosti přes 65 mph! Systém 4WD poskytuje vynikající trakci na jakémkoli povrchu v terénu nebo na silnici, který na něj můžete hodit. A to vše je postaveno s legendární houževnatostí Savage, takže strávíte více času řízením a méně času utahováním.

Savage XS Flux je připraven k použití ihned po vybalení, včetně 2,4 GHz rádiového systému a bezkomutátorového systému Flux s podporou 3S. Stačí přidat svou oblíbenou Li-Po baterii, jako jsou baterie HPI Plazma 7,4 V nebo 11,1 V, a můžete začít jezdit! 

Toto vydání Savage XS Flux také nabízí úžasný vzhled Fun-Haver stylingu Vaughna Gittina Jr! 

65+ MPH Savage XS Flux – nejrychlejší mini monster truck na světě. 

Vlastní design těla od samotného „profesionálního zábavného nadšence“!

Úžasný „geometrický“ design, který pokrývá tělo, pochází přímo z designového studia šampiona Formule D Vaughna Gittina Jr. Je to verze soutěžního laku, který obaluje Vaughnův driftový Ford Mustang RTR a je prostě úžasný! Jasně zelené a modré barvy skutečně pomáhají mini-monster trucku Savage XS FLUX vyniknout z davu a sladěné prvky na světlech nárazníku, kolech a tlumičích to vše spojují. 

Snadné řízení!

Savage XS je velmi snadné řídit a seznamovat se s ním - pro řízení nákladního vozidla jednoduše zvedněte ovladač levou rukou, vložte levý ukazováček do oblasti spouště a poté položte pravou ruku na volant - je to stejně přirozené jako řízení skutečného auta! Otáčejte kolečkem doleva a doprava a jemně zatáhněte za spoušť levým ukazováčkem, abyste se posunuli vpřed. Chcete-li vozík zabrzdit a zastavit, jemně odtlačte od sebe levým ukazováčkem. Zvyknout si na řízení RC auta trvá jen několik sekund a brzy budete snadno lézt po skalách a kopcích!

Ochrana proti prvkům

Savage XS má ochranu pro svou elektroniku a je připraven čelit vlhkým podmínkám, jako je bláto, déšť a sníh! Vodotěsný přijímač je zcela utěsněn před vlhkostí a chrání jej ve vlhkých podmínkách, aby byl zajištěn bezchybný provoz. Voděodolné servo řízení SS-20WR a vodotěsný elektronický regulátor rychlosti EMH-3S doplňují balíček, který vám umožní užít si akci na silnici bez ohledu na počasí! Upozornění: elektronika není určena pro provoz pod vodou. Nečistoty nebo slanou vodu ihned po jízdě opláchněte čistou vodou. Zkontrolujte motor, abyste se ujistili, že uvnitř není voda nebo nečistoty, nastříkejte sprej na čištění elektromotoru a před další jízdou nechte zcela uschnout. 

Odolný podvozek TVP "Savage style".

Šasi pro Savage XS Flux je velmi podobné šasi jeho velkého bratra, Savage FLUX HP, kterého všichni známe a milujeme - páteř se skládá z designu TVP (Twin Vertical Plate), tvořeného dvěma 5mm pláty šasi, s pouzdra diferenciálu na obou koncích poskytují značnou tuhost a skříň převodovky a deska motoru tvoří nosné prvky konstrukce.

Celokovové převodovky

Pneumatika Savage XS Flux je vybavena celokovovými převody, aby bylo zajištěno, že dodávka výkonu je nepřerušovaná a každý náraz výkonu se dostane z motoru na pneumatiky efektivně a bez obav z poškození převodů. Celé hnací ústrojí běží na kuličkových ložiskách pro optimální účinnost, mimořádně dlouhé doby chodu a mega-rychlé maximální rychlosti!

Ultra pevné příliš velké odpružení

Díky příliš velké konstrukci odpružení je Savage XS extrémně odolný a schopný zvládnout i ty nejdivočejší údery. Hliníkové 12mm šestihranné náboje umožňují montáž téměř všech standardních kotoučů v měřítku 1/10. 

Nadrozměrné pneumatiky pro všechny terény 1/10

S bloky běhounu v závodním stylu 2,2" pneumatik PowerPin můžete vyrazit z terénu na silnici s předvídatelným ovládáním. Středové linie běhounu vám poskytují stabilitu na zpevněných površích, zatímco malé pryžové bloky poskytují přilnavost v terénu. terén jako tvrdá hlína a štěrk. Pneumatiky jsou namontovány na jasně zelených 2,2" kolech pro skvělý styl monster trucků, který odpovídá stylu Fun-Haver karoserie Savage XS. Pro maximální potenciál hop-up, Savage XS Flux přijímá širokou škálu 2,2" kol a pneumatik v měřítku 1/10, takže přizpůsobení vašeho nákladního vozidla je snadné! 

 

Silikonem plněné závitové tlumiče

Čtyři závitové tlumiče poskytují odpružení, které potřebujete, abyste se dostali ven a prorazili ty nejdrsnější tratě nebo terén v terénu. Hladká kompozitová těla tlumičů, naplněná silikonovým olejem, jsou lehká a pevná, s téměř žádným „lepením“ mezi pístem tlumiče a tělem tlumiče pro hladké a konzistentní tlumení. Můžete také vyměnit olej v tlumiči, abyste změnili ovladatelnost, a těla tlumičů se závitem vám umožňují provádět jednoduché a rychlé změny světlé výšky – snižte světlou výšku pro jízdu na silnici a zvedněte ji úplně nahoru pro kaskadérské kousky ve velkém vzduchu. ! 

 

 

Motor Flux MMH-4000

Motor Flux MMH-4000 poskytuje obrovský výkon – spoustu šťávy pro okamžité převrácení kola a převrácení ve stoje! K dispozici jsou volitelné pastorky pro jemné doladění rychlosti a točivého momentu! Bezkartáčový design zajišťuje maximální výkon s téměř žádnou údržbou.

 

Flux EMH-3S ESC

S kapacitou zpracovat 2S a 3S LiPo napájení, elektronická regulace rychlosti Flux EMH-3S pojme vše, co na ni můžete hodit, a stále se vrací pro více! EMH-3S je vybaven integrovaným chladicím ventilátorem, který jej udržuje v chladu v náročných podmínkách. Funkce zpětného chodu Flux EMH-3S ESC vám umožní snadno vycouvat ze zaseknutí. A pro maximální nastavitelnost je plně programovatelný s naším volitelným programovým  boxem # 101856 Flux Reload ESC Program Box V2!

 

 

Napájení LiPo baterií

Savage XS Flux je navržen pro použití  2S nebo 3S LiPo balení . Krabice na baterie je vybavena otvory, které udržují baterii v chladu, zatímco budete dosahovat nejvyšší rychlosti a kaskadérských kousků se svými přáteli! Po vybalení je Savage XS Flux  optimalizován pro 2S Lipo Power . 2S poskytuje nejlepší rovnováhu mezi ovladatelností a výkonem. Backflipy ve stoje? Žádný problém! Ale pokud chcete jít na šílenou maximální rychlost nebo prostě brutální upgrade energie na  3S LiPo baterie,  jako je Plazma 11.1V 3200mAh! Buďte si však vědomi s takovou silou, že musíte vědět, co děláte! V závislosti na tom, co chcete dělat a kde chcete auto provozovat, budete muset  upravit převodový poměr . Volitelné díly  # 105809  & # 6924  jsou vyžadovány pro běh 3S ve většině situací, jako je jízda v terénu nebo kaskadérská jízda. 

Funkce

 • Odolný design Savage s podvozkem TVP (Twin Vertical Plate).
 • Továrně sestavené Ready-To-Run
 • Karoserie Monster Truck obsahuje
  vlastní „geometrické“ provedení a jedinečný styl Vaughna Gittina Jr.
 • Osazeno střídavým motorem # 112850 Flux MMH-4000KV
 • Vybaven bezkomutátorovým regulátorem rychlosti # 112851 Flux EMH-3S
 • Trvalý pohon hřídelí 4WD
 • Rádiový systém HPI 2,4 GHz s rádiem s pistolovou rukojetí
 • Ss-20WR voděodolné servo
 • Uzavřená skříň přijímače chrání před živly
 • Vhodné pro elektroniku standardní velikosti 1/10
 • Baterie je vhodná pro standardní LiPo baterie a 6článkové NiMH
 • Kompozitní tlumiče se závitem plněné olejem
 • Hliníkové šestihranné náboje
 • Odolné 4stupňové diferenciály
 • Kompletní sada kuličkových ložisek
 • Univerzální držáky na tělo umožňují montáž široké škály
  volitelných karoserií
 • Integrované madlo na přenášení podvozku
 • Odolné 4stupňové diferenciály
 • Hliníkové přední a zadní odpružení
 • Spodní desky přepážky z nerezové oceli
 • Přední a zadní nárazníky

RTR SAVAGE XS FLUX Vaughn Gittin Jr

Předmontovaný elektrický monster truck 4WD s 2,4GHz rádiovým systémem, bezkomutátorovým motorem Flux MMH-4000v, vodotěsným elektronickým řízením rychlosti Flux EMH-3S, voděodolným servomotorem SS-20W a lakovanou karoserií pick-upu. Baterie a nabíječka nejsou součástí dodávky.
 

SPECIFIKACE:

Délka: 360
mm Šířka: 280 mm
Rozvor: 225 mm
Pohon: Full-Time Shaft 4WD

Potřeba dokoupit:

Doporučujeme: 2S LiPol baterie. (Poznámka: 30C baterie doporučeno) Koupit Zde
Vhodná nabíječka: Zde