Od 25.7  do 12.8. bude obchod uzavřen. Objednávky přijaté v tomto termínu budeme vyřizovat postupně od 15.8. Děkujeme za pochopení.

HPI Racing Jumpshot SC Flux střídavý (Brushless) 1:10 RC model auta elektrický monster truck RtR 2,4 GHz

Cena
11 190 Kč

Výrobce
HPI Racing

Kód produktu
160031

Doručení do 3 dnů
ks

HPI JUMPSHOT SC FLUX SHORT COURSE RACING FUN!
Jumpshot SC je verze Short Course platformy Jumpshot s předními a záďovými kladkami, které jsou vybaveny pro náročné použití v terénu. Tenká Short Course karoserie a terénní pneumatiky se postarají o fantastický vzhled a vynikající výkon! Flux je naplno vybaven zcela novými funkcemi pro maximální radost z jízdy! Pro dodatečnou rychlost je 4000kv brushless motor s optimalizovanou převodovkou ideální ideal pro rychlé zrychlení a vysoké maximální rychlosti. Ke zlepšení trvanlivosti patří nová hnací převodovka, závěsné díly a Servo Saver. Více

JUMPSHOT FLUX – NABITÝ FUNKCEMI!

Řada Jumpshot FLUX je nabitá funkcemi, které vás udrží v řízení celé hodiny! Uprostřed podvozku TVP ve stylu Savage je skříň rádia chráněna před živly a řízení se vyznačuje nejen robustním systémem přímého řízení, ale také voděodolným servořízením řízení pro extrémní ochranu. Výkonný pohon zadních kol 2WD vám umožní vykopnout zadní část pro extrémní zábavu, na silnici i mimo ni! Nyní úžasný motor FLUX MMH-4000, vyzkoušený a testovaný napříč naší řadou vozů v měřítku 1/10, pracuje s robustní regulátor rychlosti FLUX EMH-3S, takže si můžete jednoduše připoutat 2S nebo 3S LiPo a dát Jumpshotu vzrušující nával síly! Vzadu jsou nové zesílené, extra odolné převody, diferenciál a kovové uchycení motoru uloženy v novém ochranném krytu a jsou odolnější než kdy předtím, zatímco vpředu je přední část servospořiče V2 se silnějšími horními závěsy. a řízení extra odolné pro přejíždění drsných věcí! 

Stejně jako u všech osobních a nákladních automobilů HPI vám kompletní sada kuličkových ložisek umožňuje vytěžit maximum z každé baterie, aniž byste ztratili jakoukoli energii z bezkomutátorového motoru namontovaného na zadní straně podvozku. To znamená, že můžete prorazit jakýkoli typ terénu, ať už je to tráva, bláto, asfalt, štěrk nebo cokoli jiného! 

 

SNADNO ŘÍDIT!

Jumpshot SC FLUX se velmi snadno ovládá a seznamuje se s ním – stačí zapojit baterii dle vašeho výběru a poté zapnout rádio a auto. Je to tak snadné! Chcete-li řídit nákladní vozidlo, jednoduše zvedněte ovladač levou rukou, vložte levý ukazováček do oblasti spouště a poté položte pravou ruku na volant – je to stejně přirozené jako řízení skutečného auta! Otáčejte kolečkem doleva a doprava a jemně zatáhněte za spoušť levým ukazováčkem, abyste se posunuli vpřed. Chcete-li zastavit Jumpshot SC FLUX, jemně od sebe odtlačte levým ukazováčkem – pro zařazení zpátečky uvolněte a odtlačte podruhé. Zvyknout si na tuto snadnou operaci zabere jen okamžik a během chvilky z vás bude trhat čelist, skoky ve velkém vzduchu a kaskadérské kousky!

PLNÁ NASTAVITELNOST A POTENCIÁL LADĚNÍ!

Jumpshot SC FLUX jezdí a funguje fantasticky hned po vybalení, ale pokud chcete, je snadné a rychlé upravit spoustu nastavení, přesně jako u skutečného náklaďáku s krátkou dráhou! Úpravy, jako je světlá výška, úhel tlumení a další, jsou pouhým otočením prsty nebo klíčem, pokud se chcete ponořit pod kapotu – HPI vám usnadní být svým vlastním krátkým kurzem mechanika kamionu A řidiče! Složitější úpravy, jako je nastavení odklonu, lze provést pomocí volitelných dílů, které můžete získat ve vašem hobby obchodě RC. 

SKUTEČNÉ OLEJEM PLNĚNÉ TLUMIČE

Jumpshot SC je vybaven olejovými tlumiči s dlouhým zdvihem, jaké vidíte na skutečných náklaďácích s krátkou dráhou! Vnější strana každého tlumiče je opatřena závitem, takže můžete rychle upravit světlou výšku: snižte vozík pro akci na silnici a zvedněte jej pro kaskadérské kousky!

Extra odolná konstrukce v SAVAGE STYLU

S odolnými protiskluzovými deskami vpředu i vzadu, žebrovanými dvířky bateriového boxu a lehkým hliníkovým šasi TVP (Twin Vertical Plate) ve stylu Savage je Jumpshot SC vyroben, aby unesl vše, co na něj můžete hodit! Pevné, ale flexibilní části odpružení se ohýbají, když model narazí na něco tvrdého, a kola jsou vyrobena z nylonového plastového materiálu odolného proti nárazu, takže se pod tlakem nerozdělí ani neprasknou.

 

NOVINKA: CHRÁNĚNÉ PŘED ŽIVLY

Na novou převodovku namontovanou vzadu jsme nainstalovali nový kryt převodovky, který chrání tyto velmi důležité pohyblivé části před prachem a nečistotami. Navíc jsme nejen udělali kryt průhledný, abyste mohli mít přehled o vnitřním fungování, ale také jsme přidali gumovou krytku, která umožňuje snadný přístup ke spojce

NOVINKA: ROBUSTNÍ A PŘIPRAVENÉ BĚŽECKÉ VYBAVENÍ!

Když říkáme, že tohle je nejtvrdší Jumpshot všech dob – neděláme si legraci! Nejen, že se chystáme na celokovové převody a diferenciál, ale také jsme přepracovali převodovku s pevností a odolností v jejím srdci a dokonce s kovovou vložkou uchycení motoru, aby bylo zajištěno, že všechen tento výkon FLUX je dodáván s maximálním účinkem.

 • Továrně vyrobený nákladní vůz Ready To Run 2WD s krátkým kurzem
 • NOVÝ!  Kovová horní a střední převodovka
 • NOVÝ!  Upravený profil zubů pro lepší záběr ozubených kol a nižší valivý odpor 
 • NOVÝ!  Kovový diferenciál - Utěsněná 4-kuželová převodovka plněná olejem
 • NOVÝ!  F vem uzavřený Spur Gear Cover s gumovým krytem pro přístup sad spojek
 • NOVÝ!  Zadní převodovka s kovovou vložkou montážní desky motoru
 • Odolné hliníkové provedení podvozku TVP
 • Bateriový box je vhodný pro 6- nebo 7článkové NiMH sady plochých tyčinek a 2S a 3S LiPo sady
 • Baterie snadno přístupná ze spodní části šasi
 • NOVÝ!  Motor FLUX MMH-4000 a  FLUX EMH-3S ESC
 • Uzavřená krabice přijímače
 • 2,4 GHz rádiový systém
 • Olejové tlumiče
 • Konstrukce zavěšení s dvojitým lichoběžníkem
 • Pevné držáky na tělo
 • Standardní 12mm šestihranná montáž kola
 • Karoserie ve stylu nákladního vozidla Short Course s nejnovější grafikou HPI
 • Velké terénní pneumatiky
 • Oranžová 8paprsková kola

Obsah balení:  HPI Racing Jumpshot SC Flux střídavý (Brushless) 1:10

Příslušenství nutné k provozu:

Nabíječka akumulátorů: Absima APC-1 NiMH/LiPo/LiFe 10A 80W 12/220V

Akumulátor pro modely: LiPo akumulátor Absima Power Tank 7,4V / 7100mAh 60C konektor T-Dean