Od 25.7  do 12.8. bude obchod uzavřen. Objednávky přijaté v tomto termínu budeme vyřizovat postupně od 15.8. Děkujeme za pochopení.

Corally Jambo O XP 6S 2021 Monster Truck SWB 1/8 RTR

Cena
14 999 Kč

Výrobce
Team Corally

Kód produktu
#C-00166

Doručení do 3 dnů
ks

Monster Truck JAMBO 6S 2021 je ideálním vozem do jakýchkoliv podmínek. Poradí si s težkým terénem i nepřízní počasí. Silný střídavý motor dodává modelu výkon přes 100 km/h! Celokovový pohon s třemi nastavitelnými diferenciály je pak pomyslnou třešničkou na dortu. Více

Jdi do extrému s kaskadérským náklaďákem Jambo týmu Corally!

Nové Jambo XP, navržené tak, aby dominovalo a bylo postaveno tak, aby šlapalo, využívá osvědčenou platformu Dementor a přidává novou zcela novou karoserii, kola a pneumatiky. Když jiní výrobci jednoduše poskytnou alternativní barevná schémata, Team Corally dodá zcela svěží vzhled.
S dostatkem koňských sil na tahání kol na požádání a přitom zachování kontroly je bezkomutátorový kaskadérský tahač RTR Jambo XP 4WD v měřítku 1/8 od týmu Corally vozidlo s extrémními kaskadérskými schopnostmi, přesto nepřekonatelnou spolehlivostí. Kombinací krátkého rozvoru se schopností napájení 6S LiPo a bezkomutátorového motoru 2050 kV můžete ovládnout bash spoty, skateparky nebo místní ulice.

Jambo XP se vyznačuje účinným celokovovým pohonem všech čtyř kol, plně nezávislým odpružením s masivním zdvihem a jedinečným, odolným designem karoserie, jedná se o dokonalý elektrický 1/8 kaskadérský vůz pro řidiče, kteří hledají neuvěřitelné maximální rychlosti, nekonečné kolo a sílu a spolehlivost k přežití velkých kaskadérských kousků a skoků!

Celoroční jízda, kdykoli a kdekoli
Tým Corally Jambo XP Monster Truck je vybaven kompletní sadou voděodolné elektroniky, takže je připraven na jízdu za téměř jakýchkoli podmínek. Nejen, že je ESC odolný vůči stříkající vodě a blátě, ale servo řízení a přijímač jsou také chráněny před povětrnostními vlivy speciálními voděodolnými povlaky PCB. Přijímač je dále chráněn utěsněným krytem, ​​který chrání před prachem, blátem a vlhkostí. Gumová kuličková ložiska v letecké kvalitě jsou samozřejmě standardní součástí Jambo XP, což znamená, že můžete jezdit prakticky kdekoli a za téměř jakýchkoli podmínek. 
(Upozornění: žádné RC vozidlo by nemělo jezdit ani ponořit do vody nebo bláta. Při jízdě v extrémních podmínkách buďte opatrní a po jízdě v blátě, vodě nebo v blízkosti slané vody by měla probíhat správná údržba, jako je čištění a mazání.)

Podvozek v závodním stylu pro extrémní výkon
Jambo XP, inspirovaný špičkovými profesionálními závodními stroji v RC průmyslu, využívá hliníkový podvozek pan-style pro nejúčinnější a nejodolnější uspořádání podvozku. S optimalizovaným předpětím hmotnosti jsou nejtěžší součásti hnacího ústrojí a další systémy umístěny co nejblíže přední části. Robustní, trojúhelníkové přední a zadní výztuhy podvozku poskytují dodatečnou tuhost, která umožňuje hliníkovým tlumičům s velkým otvorem a kompozitním dílům zavěšení HiCC8 pracovat bez negativních účinků ohybu desky podvozku. Zesílené boční ochranné kryty šasi z kompozitního materiálu mají integrované přední držáky, které poskytují dodatečnou ochranu polykarbonátovému karoserii a elektronice. Exkluzivní tým Corally'

Masivní 2050KV bezkomutátorový výkon
Se 4pólovým motorem Team Corally Kuron 2050KV namontovaným na torzně odolném hliníkovém dvoudílném posuvném držáku si můžete být jisti, že dosáhnete maximální rychlosti pro kaskadérské kousky ve velkém vzduchu! Motor je vybaven pastorkem z tvrzené oceli, který je spojen s čelním ozubeným kolem z tvrzené oceli na středovém diferenciálu. 
Chcete dosáhnout pozoruhodných nejvyšších rychlostí stisknutím spouště? Rychlosti přes 110 km/h (70+ mph) jsou snadné – stačí nasadit vhodnou baterii!

LiPo Power Ready
Do držáku baterie Jambo se vejdou baterie všech oblíbených velikostí a je nastavitelný pro maximální všestrannost. Všestranný motor Team Corally Kuron 2050KV může využívat 4S-6S LiPo baterie pro optimalizaci výkonu na jakémkoli povrchu a za jakýchkoliv podmínek!

Odolný ocelový hnací systém se třemi kapalinovými diferenciály
Jak je obvykle vidět pouze u prémiových soutěžních RC vozidel, Jambo je vybaveno předním, středním a zadním silikonovým kapalinou plněnými a utěsněnými diferenciály s omezenou svorností, které zajišťují plný výkon. z motoru 2050KV Kuron se dostane na zem. Díky snadné demontáži a údržbě můžete dokonce individuálně upravit každý diferenciál a doladit tak množství trakce na obou koncích vozíku! Uvnitř najdete kompletní sadu kovových ozubených kol a misky předního pohonu, které se připojují k ocelovým centrálním hnacím hřídelům. Přední část je poháněna hnacími hřídelemi CVD, zatímco zadní část je poháněna robustními kovovými dogbones, přičemž celé hnací ústrojí je podporováno kuličkovými ložisky s pryžovým těsněním 8x16x5mm letecké kvality pro maximální účinnost a odolnost.

Sestava středového diferenciálu z prémiové slitiny/oceli
Kritický středový diferenciál používaný u Jambo XP se vyznačuje pouzdrem z hliníkové slitiny a odolným ocelovým čelním ozubeným kolem pro nepřekonatelný výkon a spolehlivost. Kovové pouzdro umožňuje optimální vyrovnání sestavy vnitřního ozubeného kola díky zlepšenému odvodu tepla a sníženým ztrátám kapaliny, zatímco ocelové čelní ozubené kolo zajišťuje maximální dodávku výkonu a odolnost proti poškození nečistotami nebo úlomky.

Smykové desky, vzpěry a Wheelie Bar
Jambo obsahuje vylepšené přední a zadní kompozitní skluznice, které chrání podvozek a kritické komponenty zavěšení, zejména při šílených skokech do vzduchu. Uchycení zadního křídla je vybaveno přídavnou výztuhou pro udržení správného vyrovnání křídla během nejtěžších skoků a příležitostných pádů, zatímco přídavná výztuha předního horního ramene udržuje kritické komponenty zavěšení správně vyrovnány během nejtvrdších úderů. „Mono-pneumatika“ na kolečkách pomáhá udržet Jambo stabilní, když se přední pneumatiky chtějí dostat k nebi při úžasných kolečkách.

Nastavitelný držák
baterie Inovativní držák baterie umožňuje Jambo XP pohodlně zajistit většinu jakéhokoli povrchu 4S-6S LiPo pro ochranu vaší investice do baterie a zároveň poskytuje optimální rozložení hmotnosti.

Optimalizované závodní odpružení
Jambo XP je vybaveno robustním předním odpružením ve stylu otočných kulových čepů využívající ocelové čepy a napínáky řízení spolu s pevnými rameny z kompozitního odpružení. Zadní zavěšení obsahuje kompozitní vnější náboje a jednodílné kompozitní horní závěsné články. Odolná ramena odpružení z kompozitu HiCC8 a závitové, nastavitelné 16mm olejové tlumiče s velkým otvorem v každém rohu zajišťují plyšové a vyhovující ovládání.

Víceblokové kaskadérské pneumatiky
Přilnavé pryžové pneumatiky jsou navrženy speciálně pro Jambo, mají pěnové vnitřní vložky a jsou nalepeny na agresivních voštinových paprskových kolech na 17mm šestihranných hnacích nábojích. Agresivní vzorek běhounu v kombinaci s nízkoprofilovým designem bočnic minimalizuje vyfukování a poskytuje maximální přilnavost pro maximální přilnavost a kontrolu na každém terénu.

Nový design karoserie a grafika
Agresivní „stunt truggy“ design Jambo XP, kompenzovaný zadním křídlem s vysokým přítlakem a ohromující grafikou, poskytují vzhled, který ocení milovníci R/C.

Ovladač na volantu Varioprop S2R
Jambo je plně řízeno ergonomicky navrženým rádiovým vysílačem s pistolovou rukojetí, který je vybaven nejnovější technologií 2,4 GHz pro ovládání bez rušení na vzdálenost 300 m. Díky realistickému designu volantu je řízení intuitivní a pohodlné. Spoušť v pistolové rukojeti poskytuje dokonalé ovládání plynu s ovládáním vpřed a vzad kombinovaným v jediném ovladači. Naučit se ovládat Jambo je rychlé a snadné s ovladačem S2R!

Jambo XP RTR je výkonný, jedinečný a úžasný kaskadérský stroj do každého terénu! Pokud rádi přitahujete dav vozidlem, které přináší některé z nejodpornějších kaskadérských kousků, které byste si kdy mohli vysnít nebo vyzkoušet... je to ono!

Funkce:
 • Je možná rychlost 100+ km/h (60+ mph).
 • Továrně postavený nákladní vůz v měřítku 1/8 pro závody s nainstalovanou elektronikou, karosérií a pneumatikami
 • Team Corally TOROX 185 ESC 4-6S s LiPo nízkonapěťovou ochranou (programovatelná)
 • Team Corally Kuron 2050kV 4-pólový bezkomutátorový motor (provoz 4-6S)
 • Varioprop CRHV-7225, vysoký točivý moment, vysokonapěťové digitální servo s kovovými převody a točivým momentem 25 kg
 • Ergonomický vysílač Varioprop S2R s technologií 2,4 GHz bez rušení
 • Hliníkové servo rameno pro přesnost a sílu
 • 3mm 7075 hliníková deska řízení Ackermann
 • Samostatná elektronická skříň odolná proti stříkající vodě a prachu s držákem na transpondér
 • Nastavitelný držák baterie pro všechny běžné LiPo baterie
 • Kompletní sada kuličkových ložisek s pryžovým těsněním letecké kvality
 • Nadrozměrná kuličková ložiska převodovky 8 x 16 x 5 mm
 • Čelní ozubené kolo a pastorek motoru z kalené oceli
 • Tři utěsněné kovové diferenciály jednotlivě naplněné silikonovou kapalinou
 • Středový diferenciál hliník/ocel
 • Rychlý a pohodlný přístup k diferenciálu
 • 2dílný hliníkový držák motoru s kompozitním krytem převodovky
 • Ocelové čelní ozubené kolo 52T
 • Kompletně tvrdě potažené kovové hnací ústrojí
 • Přední CVD spoje z extra povrchově kalené oceli
 • Hliníkové 17mm hnací šestihrany
 • 16mm hliníkové Big Bore tlumiče se závitem plněné olejem
 • Exkluzivní odpružený uzamykací systém okouna
 • CNC hliníkové tlumiče, 5mm zadní / 4mm přední
 • Přední výztuha horního ramene ze slitiny
 • Přední nezávislé zavěšení Pivot Ball
 • Nezávislé dvojité lichoběžníkové zavěšení zadních kol
 • Optimalizované, na zakázku vyrobené kompozitní díly
 • Heavy-Duty jednodílné kompozitní závěsné články a spojovací tyče
 • Hliníkové závěsné držáky s kompozitním krytem
 • Systém předního a zadního stabilizátoru Team Corally RSP
 • Hliníkový plech podvozku
 • Přední a zadní výztuhy podvozku Heavy Duty
 • Zesílené boční kryty podvozku s integrovanou ochranou karoserie
 • Přední nárazník s dodatečnou ochranou podvozku absorbující náraz
 • Vyztužené křídlo s vysokým přítlakem a držák křídla
 • Továrně lepené vysokorychlostní, nízkoprofilové pneumatiky na černých 7paprskových kompozitových kolech
 • Odolné a atraktivní polykarbonátové tělo s potiskem
 • Mnoho volitelných tuningových dílů dostupných pro individuální přizpůsobení

.

Náhradní díly Team Corally

Specifikace:
Jméno značky: Tým Corally
Měřítko: Měřítko 1/8
Typ motoru: 2050kV 2-6S 4-pólový bezkomutátorový motor
Typ modelu auta: Elektricky poháněný 4WD Monster Truck RTR - 6S Brushless Power
Hmotnost (g): 4800 g
Rozvor kol (mm): 327 mm
Délka (mm): 565 mm
Šířka (mm): 455 mm
Přenos: Pohon 4WD hřídelí
Kuličkové ložisko: Kompletní sada kuličkových ložisek
Výška (mm): 210 mm
Typ ESC: Vodotěsný 7,2 - 22,2 V bezkartáčový - programovatelný s odříznutím LiPo
Typ serva: Digitální – vysokonapěťové – kovové ozubené kolo – točivý moment 25 kg
Typ baterie: Není v ceně
Rozměry přihrádky na baterie: (DxŠxV): 143x50,5x50 mm
RC funkce: Vpravo/vlevo/vpřed/brzda/vzad
Nabíječka: Není v ceně
Požadované položky: Čtyři baterie (typ AA) 7,2-22,2 V baterie s konektorem XT90 Nabíječka