Od 25.7  do 12.8. bude obchod uzavřen. Objednávky přijaté v tomto termínu budeme vyřizovat postupně od 15.8. Děkujeme za pochopení.

Carson Policejní helikoptéra Tyrann 230 Gyro 2.4GHz RTF

Doručení do 3 dnů
ks

Navrhněte si vlastní policejní vrtulník! Policejní Tyrann 230 Gyro vám doručíme včetně listu se samolepkami, které umožňují upravit si vzhled vrtulníku podle vlastních představ. Díky tomu je každá helikoptéra jedinečná! Díky inteligentní gyroskopické elektronice a perfektním letových vlastnostem lze heli snadno a bezpečně ovládat, a je proto ideální pro začátečníky.100% Ready to fly - je připraven k letu ihned po nabití. Koupit - Nabít - Létat! Pobavte se se svým policejním Tyrannem 230 Gyro od CARSONu. Více

SNADNÉ OVLÁDÁNÍ*MINI HMOTNOST*LED OSVĚTLENÍ*NABÍJENÍ POMOCÍ USB KABELU*LIST S NÁLEPKAMI

Navrhněte si vlastní policejní vrtulník! Policejní Tyrann 230 Gyro vám doručíme včetně listu se samolepkami, které umožňují upravit si vzhled vrtulníku podle vlastních představ. Díky tomu je každá helikoptéra jedinečná! Díky inteligentní gyroskopické elektronice a perfektním letových vlastnostem lze heli snadno a bezpečně ovládat, a je proto ideální pro začátečníky.100% Ready to fly - je připraven k letu ihned po nabití. Koupit - Nabít - Létat! Pobavte se se svým policejním Tyrannem 230 Gyro od CARSONu.

Obsah balení:
plně sestavený vrtulník
dálkové ovládání
dobíjecí LiPo baterie
kabel USB nabíječky
3x AAA baterie vysílače
list s nálepkami
manuál

Technické údaje:
Délka: 225 mm
Výška: 97 mm
Rotordiametr: 180 mm
Hmotnost: 31 g
Doba letu: 8 min
Dosah: 40 m

Vhodné pro děti od 8 let.