Doprava zdarma od 1500,-

LastSwab Basic je ekologická opakovaně použitelná čistící tyčinka. Snadno nahradí jednorázové bavlněné tampony a tyčinky. Díky pouzdru tyčinku jednoduše a hygienicky zabalíte i na cesty.

Klíčové vlastnosti:

  • vydrží až 1000 opětovných použití, a tím se minimalizuje odpad

  • snadno se čistí a udržuje - jednoduše lze umýt mýdlem a vodou

  • praktické pouzdro na cestování

  • vyrobena z kvalitního rozložitelného materiálu na bázi kukuřice

Doporučené použití:

Používejte na očistu uší běžným způsobem. Po každém použití opláchněte horkou vodou s trochou mýdla. Last Swab nedoporučuje tuto ani žádnou jinou tyčinku na čištění dětských uší.

Složení:

Pouzdro a tyčinka je vyrobeno z kvalitního rozložitelného materiálu na bázi kukuřice,který splňuje hygienické požadavky a dá se sterilizovat - PLA polylactic acid (kyselina polymléčná). PLA je vyroben z přírodní biomasy a je proto v přírodě rozložitelný. Konce tyčinky jsou vyrobeny z TPE - termoplastický kaučuk,který se vyznačuje vysokou elasticitou a je také recyklovatelný. Papírová krabička je vyrobena z recyklovaného papíru

Proč zvolit opakovaně použitelné tyčinky LastSwab?

Papírové a bavlněné tampony mají vliv na životní prostředí, protože jsou jednorázové. Průměrný člověk spotřebuje tisíce tyčinek a vatových tamponů každý rok. Tyto jednorázové tyčinky jsou vyráběny, skladovány, dodávány, zakoupeny, použity a zlikvidovány. Během tohoto procesu je používání surovin i vytvořeného CO2 škodlivé pro životní prostředí. Tyto procesy se stávají zbytečnými, a při používání opakovaně použitelných produktů mizí. 

LastSwab nahrazuje tisíce bavlněných tyčinek a tamponů na jedno použití. Jeho vysoká životnost zaručí, že i když LastSwab skončí v oceánu, jeho poškození je menší než 0,1% klasických čistících tyčinek na jedno použití, jednoduše proto, že jich bude mnohem méně. 

Výrobce: LastObject, Dánsko.

LastObject je mladý projekt, který začali kampaní na LastSwab a již během počátečního crowdfundingu na Kickstarter a Indiegogo oslovili více jak 30 tisích spotřebitelů, kteří se rozloučili s klasickými čistícími tyčinkami do uší a rozhodli se LastSwab koupit. Tento počáteční úspěch je nadchl a ukázal potenciál přechodu od tradičních produktů pro jedno použití na výrobky pro opakované použití. Cílem LastObject je, aby jejich výrobky byly dostupné všem po celém světě a všichni tak mohli používat ekologické alternativy k běžným produktům. V LastObject stále vyvíjí a bojují inovativními výrobky, které nahradí produkty denní spotřeby na jedno použití.

Pro výrobu produktů LastObject našli kanadského smluvního výrobce se sídlem v Číně a Indii, který je odborníkem na výrobu v Číně. Výrobce produktů LastSwab má více než 20 let přední místo v plastikářském průmyslu, práce s nejodolnějšími a nejekologičtějšími materiály, které jsou v současnosti k dispozici a navíc i závazek udržování nízkých emisí CO2.  

Rychlé info Akce Novinka
LastSwab Basic

LastSwab Basic

Doručení do 3 dnů
279 Kč
LastSwab basic je ekologická, opakovaně použitelná a hygienická alternativa pro Vaše každodenní potřeby namísto jednorázových štětiček do…